خدمات کار در ارتفاع کیان

شرکت کیان‌راپل تهران همواره رسالت خود را کسب رضایت مشتریان قرار داده است. ارائه استانداردترین تجهیزات کار در ارتفاع که نمونه آن در شرکتهای برتر دنیا دیده می شود، این مجموعه را از رقبا متمایز کرده است.

ما اعتقاد داریم جوانان این سرزمین اگر یه ابزار دانش و تجربه مجهز شوند، فاتحان صنعت ایران زمین خواهند بود. برای تحقق همین موضوع هرگز دست از آموزش کارکنان خود در زمینه‌های فردی و اخلاقی برنداشتیم. تعهدات اجتماعی، مسئولیت‌پذیری و صداقت در کار بخشی از صفات اخلاقی کارکنان کیان راپل است.

از جمله خدمات کار در ارتفاع شامل موارد زیر می شود:

  • شستشوی نمای شیشه ای
  • شستشوی ساختمان آجری
  • شستشوی نمای سنگی
  • پوشش درز انقطاع ساختمان‌ها
  • رنگ آمیزی و نقاشی سوله ها
  • نورپردازی ساختمانهای بلند
  • پیچ و رولپلاک
  • و غیره

برای آشنایی بیشتر با این موارد می‌توانید به بخش نمونه کارهای کیان راپل تهران مراجعه نمایید

درباره کیان

پوشش درز انقطاع تکنیکی بسیار مهم در خدمات کار در ارتفاع است که به کمک آن از بخش عمده ای از خطرات ساختمانی جلوگیری می شود.

شما ساختمان خود را با این روش ضد زلزله می کنید و آن را در مقابل فشار وزن ساختمان مجاور ایمن نگه می دارید.

یکی از خدمات اصلی کار در ارتفاع، نقاشی ساختمان بلند با کمک راپل یاشستشوی نما با طناب، داربست فلزی متحرک و بالابرهاست.

نکته ای که کیفیت این کار را بالا می برد، استفاده از رنگهایی است که استاندارد و قابل شستشو، باکیفیت و یکدست باشد.

همچنین بسیار مهم است که این رنگها مقاومت کافی در مقابل گرما و تابش شدید نور خورشید را نیز داشته باشد.

آنچه در مورد نمای ساختمان‌های سنگی قدیمی نگران کننده است، فرسوده شدن این بناها و احتمال سقوط سنگ‌هاست. راه حل جلوگیری از چنین اتفاقاتی پیچ و رولپلاک کردن ساختمان‌های سنگی در حین اجرای عملیات شستشوی نما می باشد که به کمک ابزار مناسب انجام می شود.

شستشوی نما با طناب و در ارتفاع بسیار بالا مهارتی است که تنها یک راپل‌کار حرفه‌ای از آن برخوردار است. این راپل‌کار با کمک مواد و شوینده هایی که در اختیار دارد و با ابزاری همچون واترجت به شستن یا نقاشی نمای ساختمانهای بلند می پردازد. مهارت حفظ تعادل و دانش کافی در مورد شستن هر نما با توجه به جنس آن، همگی چیزی است که نیاز به تحربه و تسلط دارد.

شستن نمای ساختمان شیشه ای، آجری و سنگی همگی ابزار و روش مخصوص به خود را دارد که در کیان راپل به بهترین شکل انجام می شود.