تقاضای نورپردازی نمای ساختمان‌های مسکونی، تجاری و هتل‌ها روز به روز در حال افزایش است. درخشش ساختمانی با نورپردازی‌های خیره کننده آن را از ساختمان‌های مجاور متمایز می‌کند. برای نورپردازی بهتر است از پروژکتورها استفاده نشود. زیرا استفاده از پروژکتورها به دلیل شدت میزان نور استفاده شده، گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای نیست. به خاطر داشته باشید که نورپردازی هر بنایی با توجه به کاربرد آن متفاوت است و نوع خاص نورپردازی خود را می‌طلبد. فرآیند نورپردازی ساختمان‌های بلند در دسته خدمات کار در ارتفاع قرار می‌گیرد و برای این کار نیاز به ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع وجود دارد.

نورپردازی نمای ساختمان با استفاده از ابزارهای مختلفی اجرا می‌گردد. هر یک از این ابزار نوع خاصی از نورپردازی را ارائه می‌کنند که در بناهای مختلف می‌توان از آنها استفاده نمود. از جمله نورپردازی نما با پروژکتورها و دستگاه‌هایی که نور ال ای دی را با شدت زیادی می‌تابانند. این دستگاه‌ها در نورپردازی نمای بناهای سنگی و بتونی کاربرد بیشتری دارند.
نورپردازی ساختمان

نورپردازی ساختمان

ابزارهای نورپردازی نمای ساختمان‌های بلند

وال واشرهای ال ای دی مهمترین گزینه در نورپردازی نمای ساختمان می‌باشد. این واشرهانور ملایمی را در رنگ‌های متنوع بر روی ساختمان منتشر می‌کنند. استفاده از این تجهیزات جلوه بصری جذاب و بی نظیری را ایجاد خواهد نمود. اندازه و توان وال واشرها به ارتفاع ساختمان مورد نظر بستگی دارد.

جت لایت‌ها ابزارهای دیگری برای انجام پروژه نورپردازی ساختمان هستند. با کمک جت لایت‌ها و قرار دان آنها بر روی زمین توانایی ایجاد نورهای پرتابی بر روی نمای ساختمان را داریم. این نور پرتابی در سراسر نما منتشر می‌شود و جلوه‌ای بی بدیل را ایجاد می‌نماید. استفاده از جت لایت برای نورپردازی در یک خط مستقیم رواج زیادی دارد.

قیمت نورپردازی نمای ساختمان

برای برآورد قیمت نورپردازی نیاز به اطلاعات در مورد ارتفاع بنا، محل قرارگیری ساختمان و تجهیزات لازم برای نورپردازی است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید تا بتوانید تخمینی دقیق از قیمت نهایی پروژه نورپردازی داشته باشید.

این را در نظر داشته باشید که نوپردازی محل کسب و کار شما بیشتر از اینکه صرف هزینه باشد در متمایز شدن کسب و کارتان و رونق آن نقشی فراتر از حد تصور دارد.

کیان راپل تهران بهترین مجری پروژه‌های شما

شرکت کیان راپل تهران با استفاده از کادری مجرب و توانمند و همچنین با استفاده از ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع، قادر است تا انواع نورپردازی نمای ساختمان را برای شما هموطنان عزیز به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برساند.

مجموعه کیان راپل همواره رسالت خود را کسب رضایت مشتری قرار داده است. این هدف تنها با انجام دقیق و باکیفیت روژه‌ها با قیمت مناسب میسر خواهد شد. انجام دقیق پروژه‌ها نیز با استفاده از ابزار استاندارد و راپل‌کارانی با تجربه محقق می‌شود. در کنار خدمات نورپردازی نمای ساختمان، انواع فعالیت‌های کار در ارتفاع از جمله شستشوی نمای ساختمان‌های بلند، پیچ و رولپلاک، نقاشی سوله، نقاشی ساختمان‌های بلند و غیره، در این مجموعه بصورت کاملاً تخصصی و همراه با دانش روز صورت می‌پذیرد. مفتخر خواهیم بود که با انجام خدمات کار در ارتفاع بتوانیم در کنار شما در زیباتر کردن شهرمان کوشا باشیم.