نقاشی ساختمان‌های بلند

نقاشی نمای ساختمان‌های بلند علاوه بر زیباسازی دو چندان محل زندگی شما حتی می‌تواند در رونق کسب و کار و دیدی که مشتری از شما پیدا می‌کند تاثیرگذار باشد. در کنار این موارد نقاشی با استفاده از رنگ مناسب از پوسیدگی سنگ نمای ساختمان نیز جلوگیری می‌کند و آن را در مقابل آلاینده‌های محیطی یا باران‌های اسیدی در امان نگه می‌دارد. اما نقاشی نمای ساختمان بلند نکاتی دارد که در این مقاله از سری مطالب تخصصی کار در ارتفاع کیان راپل تهران در مورد آن صحبت می‌کنیم.

مواردی که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم عبارتند از:

 • مهمترین نکات در نقاشی ساختمان‌های بلند
 • قیمت نقاشی ساختمان بلند و موارد تاثیر گذار در آن
 • نقاشی ساختمان بلند به کمک راپل‌کاران متبحر

چه نکاتی را باید در نقاشی نمای ساختمان‌های بلند در نظر داشت؟

نکاتی وجود دارد که رعایت آنها نه تنها نتیجه نهایی کار را بهبود می‌دهد بلکه تا مدت‌ها شما را از شستشو یا رنگ آمیزی مجدد بی نیاز می‌کند. مهمترین نکات در نقاشی ساختمان بلند شامل موارد زیر هستند.

استفاده از رنگ‌های استاندارد و مناسب

اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید استفاده از رنگ‌های استاندارد، باکیفیت و مقاوم است. استفاده از رنگ‌های نامناسب می‌تواند به بنای ساختمان آسیب بزند و آن را بیشتر در معرض فرسودگی قرار دهد. بخصوص اگر در کلانشهرهایی مانند تهران زندگی می‌کنید باید به خاطر داشته باشید که نقاشی ساحتمان‌های بلند درست مانند نقاشی سوله فقط برای زیبایی ساختمان نیست.

یک رنگ استاندارد باید:

 • قابل شستشو باشد و در مقابل مواد شوینده‌ای که برای شستشوی نما از آنها استفاده می‌شود واکنش منفی نشان ندهد
 • با کیفیت و یکدست باشد تا رنگ آمیزی به راحتی انجام شود و شاهد برجستگی و ناهماهنگی در رنگ آمیزی نباشیم
 • مقاومت کافی در مقابل گرما و تابش شدید نور خورشید را داشته باشد
 • نسبت به آلاینده‌های معلق در هوا مقاوم باشد
 • برای محیط زیست مضر نبوده و اصطلاحاً با محیط زیست سازگاری داشته باشد

مهارت راپل‌کار

مورد بعدی وابسته به شرکت نماشویی انتخابی شما و استادکاران فعال در آن است. یک شرکت نماشویی معتبر و حرفه‌ای از راپل‌کاران و متخصصین کار با طناب بهره می‌برد. این افراد می‌توانند ضمن حفظ تعادل در ارتفاع به درستی از ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع استفاده کنند. راپل‌کاران شرکت کیان راپل تهران دارای همه این ویژگی‌ها بوده و از برترین و مسئولیت‌پذیرترین افراد متخصص می‌باشند.

استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر در زمینه نقاشی نمای ساختمان‌های بلند

فراموش نکنید که انتخاب شرکت نماشویی مناسب برای انجام امور نقاشی نمای ساختمان‌های بلند به خودی خود می‌تواند خیال شما را از انجام درست و اصولی این عملیات آسوده کند. یک شرکت حرفه‌ای و متعهد علاوه بر مشاوره‌های لازم در مورد انتخاب بهترین رنگ و مواد لازم برای تمیز کردن بنا قبل از نقاشی یا استفاده موادی که منجر به ماندگاری بیشتر رنگ می‌شود، قیت منصفانه‌ای را برای انجام عملیات ارائه می‌دهند. در بخش بعد بیشتر در مورد عوامل موثر در قیمت‌گذاری نقاشی نمای ساختمان صحبت می‌کنیم.

عوامل موثر در قیمت نقاشی نمای ساختمان‌های بلند

عوامل متعددی وجود دارند که در قیمت نهایی نقاشی نمای ساختمان بلند موثرند. مهمترین این عوامل عبارتند از:

 • نوع رنگ مورد استفاده در نقاشی
 • نوع مواد نگهدارنده و تثبیت کننده رنگ
 • حجم رنگ مورد استفاده در عملیات و ارتفاع ساختمان
 • و موارد دیگر

شرکت کیان راپل تهران

شرکت کیان راپل تهران مجری پروژه‌های بسیاری در زمینه ساختمان‌های بلند از جمله شستشو، نقاشی، پیچ و رولپلاک، پوش درز انقطاع و مواردی از این دست است که سالهاست رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح ممکن برآورده ساخته است. حس مسئولیت‌پریری و صداقت کارکنان در کنار تجربه بالا، استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین مواد اولیه، سرعت در تحویل پروژه‌ها، قیمت مناسب و موارد بسیار دیگری این شرکت را به مجموعه‌ای متمایز از رقبا تبدیل کرده است.

هر چند تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با استفاده از مقالات کاربردی و تخصصی اطلاعات مفیدی در مورد انواع خدمات کار در ارتفاع را در اختیار شما قرار دهیم،اما در کنار همه این موارد مشاوران و کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد روند انجام کار، تخمین قیمت و سایر اطلاعات مورد نیاز هستند. کافیست با شماره تلفن‌های موجود در بخش “تماس با ما” ارتباط برقرار کنید تا همکاران ما را در کنار خود احساس کنید و از دانش و تجربه آنها برخوردار شوید.