یکی از خدمات شرکت کیان راپل تهران در زمینه شستن نما، شستشوی سطوح غیر قابل دسترس است. منظور از سطوح غیر قابل دسترس نقاطی است که بصورت عادی نمی‌توان آن را شست. هر چند شستشوی این نقاط به کمک طناب انجام می‌شود ولی علاوه بر ظناب نیاز به ابزار مخصوص دیگری نیز داریم. مهارت لازم برای دسترسی به نقاط کور یک ساختمان و توانایی استفاده از ابزارآلات شستشو مانند واترجت‌ها، وجه تمایز یک راپل‌کار حرفه‌ای است.راپل‌کاران حرفه‌ای مجموعه کیان راپل، با تبحر خود قادرند این کار را به راحتی انجام دهند. این راپل‌کاران به مدد سال‌ها تجربه و با برخورداری از استانداردترین امکانات، فرآیند نماشویی ساختمان را با پوشش این سطوح امکان‌پذیر می کنند. نکته مهم اینجاست که در این موارد انجام عملیات راپل‌کاری با دقت بالاتری انجام می‌شود.

سطوح غیر قابل دسترس

سهل‌‎انگاری در نماشویی ساختمان بخصوص در سطوح غیر قابل دسترس، موجب خواهد شد که در دراز مدت لکه‌ها و رسوب این ساختمان‌ها دیگر قابل محو شدن نباشند. این ضربه بزرگی به زیبایی و حتی عمر نمای ساختمان شما خواهد زد. علت این مساله این است که مکان‌های ناهموار و یا غیر قابل دسترس مکان بسیار مناسبی برای تجمع قطرات باران، گرد و غبا، جرم و سایر مواد مضر است.

عدم شستن نما عامل تاثیرگذار بر روی کثیفی سطوح غیر قابل دسترس

یکی از عواملی که ممکن است بخصوص در کلانشهرها به نمای ساختمان‌های بلند آسیب بزند، عدم شستن نما است. پاک نکردن‌نما از مواد تشکیل‌دهنده آلاینده‌های محیطی ممکن است لکه‌هایی دائمی بر روی نمای ساختمان‌ها به جای بگذارند. این آلاینده‌ها به وفور در آسمان شهرهای بزرگ خودنمایی می‌کنند و می‌توانند سنگ نمای ساختمان را فرسوده کنند.

عامل دیگر که به شدت به زیبایی ساختمان و سلامت آن آسیب می‌زند باران‌های اسیدی است. پس باید در شستشوی ساختمان‌ها در پایان فصل بارندگی جهت رفع این مشکل کمال دقت را لحاظ کرد. قبل از شروع فصل بارندگی نیز ضمن شستشوی نما باید از مواد مخصوص و نانو استفاده کرد. این کارتوسط راپل کار انجام شده و مانع نفوذپذیری اسیدها بر روی شیشه یا سنگ می‌شود. در این فرآیند باید توجه ویژه‌ای به سطوح غیر قابل دسترس کرد، زیرا این سطوح محل مناسبی برای تجمع اسیدها و مواد مضر است. استفاده از مواد مناسب نیاز به لکه‌گیری در کوتاه‌مدت را به حداقل می‌رساند.

زمان لازم برای شستشوی یک نمای ساختمان

پس بنابر آنچه گفته شد، شستن نما و بخصوص سطوح غیر قابل دسترس، بهتر است در کلانشهرها بصورت سالانه حداقل ۲ بار و در شهرهای دیگر ۳ یا ۶ ماه یک بار انجام شود. البته بهتر است که در هنگام شستشوی ساختمان خود زمان تخمینی بعدی را از راپل‌کاران بپرسید. این راپل کاران دانش و تجربه کافی برای این کار را دارند.

شرکت نماشویی کیان راپل تهران آماده ارائه خدمات شستشوی نماهای آجری، شیشه‌ای و غیره خواهند بود. نماشویی ساختمان با استفاده از طناب، داربست فلزی متحرک و بالابر انجام می‌شود.

برای تخمین قیمت انواع خدمات کار در ارتفاع نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان کیان راپل این کار را در اسرع وقت برای شما انجام دهند. بی‌صبرانه منتظریم تا افتخار خدمتگزاری شما را داشته باشیم.