شستشوی نمای شیشه ای - نماشویی شیشه ایاز جمله خدمات شستشوی نما که شرکت کیان راپل تهران ارایه می‌دهد، شستشوی نمای شیشه ای است. این کار با استفاده از ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع مانند راپل، واترجت، بالابر و انواع شوینده‌ها و نگهدارنده‌ها انجام می‌شود. بدون تردید یک ساختمان شیشه‌ای نمایی بسیار جذاب دارد و زیبایی آن بسیار چشم‌نواز است. تابش نور خورشید به داخل ساختمان و استفاده از گرمای خورشید در زمستان و شرایط مناسب برای پرورش گیاهان آپارتمانی همگی تنها بخشی از مزایای این ساختمان‌هاست و همین ویژگی‌هاست که موجب استقبال بیشتر از این ساختمان‌ها در سالیان اخیر شده است.

اما با وجود همه این مزایا همواره یک نگرانی در میان ساکنین برج های شیشه‌ای وجود دارد. نگرانی‌ای که در ماه‌های پایانی سال برای منازل مسکونی بیشتر نیز می‌شود. نگرانی در مورد شستشوی نمای شیشه ای این است که عملیات شستشو در ارتفاعات بسیار خطرناک است. اما از طرفی دیگر این شیشه‌ها با همه زیبای‌‎ای که دارند بسیار زود کثیف می‌شوند. بنابراین نیاز به شستشوی سریعتر و با فواصل زمانی کمتری نسبت به سایر نماها دارند. اما خوشبختانه امروزه استفاده از راپل‌کاران ماهر و امکانات مخصوص برای شتستشوی نما این کار را آسانتر نموده است. یک راپل‌کار متبحر با حفظ تعادل خود در ارتفاع و مهارت بالا در کار به راحتی و در اسرع وقت شیشه‌ها را مانند روز اول درخشان می‌کند.

راپل و راپل کاری - شستشوی نمای شیشه ای

اهمیت شستشوی ساختمان‌ها در کلانشهرها

آلودگی‌های محیط زیست، باران‌های اسیدی و آلاینده‌های شهری در کلانشهرها از جمله مواردی هستند که موجب می‌شود نمای شیشه‌ای ساختمان‌ها در این شهرها زودتر کثیف شوند.

از طرفی در فصل‌های پایانی سال یعنی در پاییز و زمستان و با افزایش بارش برف و باران، لکه‌هایی بر روی شیشه‌ها به وجود می‌آیند که اثری منفی بر روی زیبایی این بناها بر جای می‌گذارند.

شستشوی نمای شیشه ای بصورت دوره‌ای

در عملیات شستشوی نمای شیشه‌ای آنچه بسیار اهمیت دارد این است که قبل از آغاز یک پروژه شستشوی نمای ساختمان، بدانیم که از آخرین زمانی که ساختمان شسته شده، چقدر زمان گذشته است.

اگر از زمان شستشوی ساختمان مدت زیادی گذشته باشد، شستشوی نما در سه مرحله انجام می‌گیرد. مرحله اول از واترجت برای برطرف ساختن گرد و خاک و غبار روی شیشه‌ها استفاده می‌شود و در مرحله دوم به کمک مواد شوینده و وسایل مخصوص، نمای ساختمان شسته می‌شود. در نهایت نیز از مواد نانو بر روی بنا و محل شستشو استفاده خواهد شد.

استفاده از مواد نانو برای مدت زمان طولانی از نشستن ریزگردها و یا آلودگی‌ها روی شیشه‌ها جلوگیری می‌کند.

فواصل زمان شستشو

استادکاران کیان راپل توصیه می‌کنند که سالیانه حداقل یک یا دو بار ساختمان‌های شیشه‌ای را بشورید. شما می‌توانید برای این منظور از خدمات کیان راپل تهران برخوردار شوید. شرکت کیان راپل با بهره‌مندی از راپل‌کاران کاربلد و بروزترین ابزار کار در ارتفاع، بهترین کیفیت شستشو را برای شما همشهریان عزیز به ارمغان خواهند آورد. در عملیات شستشوی انواع بناها و سنگ نمای ساختمان‌ها از بهترین و مرغوبترین شوینده‌ها و بهترین تکنولوژی‌ها جهت شستشوی انواع ساختمان‌ها استفاده می‌کنیم تا بتوانیم رضایت شما را برآورده کنیم. با استفاده از این امکانات، دیگر شستشوی نمای یک ساختمان شیشه‌ای کار دشواری نخواهد بود.

قیمت شستشوی نمای شیشه ای

قیمت شستشوی نما از جمله شستشوی نمای شیشه ای و انواع عملیات کار در ارتفاع به عوامل مختلفی بستگی دارد.

  • میزان فعالیت مورد نیاز
  • نوع کارهای جانبی  انجام شده (شستشوی بنا، پیچ و رولپلاک نما، پوشش درز انقطاع، نقاشی و …)
  • مواد مورد استفاده در انجام انواع فعالیت‌ها
  • نوع و جنس بنای ساختمان (نمای شیشه‌ای، نمای سنگی، نمای آجری و غیره)
  • ارتفاع ساختمان مورد نظر
  • و سایر موارد

اگر چنانچه تمایل به انجام انواع فعالیت‌ها بر روی ساختمان محل سکونت و کسب و کار خود را دارید کافیست با شماره تلفن‌های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای برآورد قیمت و بررسی‌های اولیه اقدام کنند.

نتیجه

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان جلوه با شکوهی به آن می‌دهد. این کار با استفاده از ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع حرفه‌ای به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. شما می‌توانید با شسشتشوی به موقع در فواصل زمانی مناسب از درخشش همیشگی این بنا لذت ببرید. اما در مورد کسب و کار این کار تنها به زیبایی بنا نمی‌انجامد بلکه می‌تواند به کسب و کار شما به شکل باورنکردنی رونق دهد.

در پایان توصیه می‌کنیم بعد از هر بار شستشوی نمای شیشه ای، از راپل‌کاران بخواهید تا در مورد مرتبه بعدی شستشو به شما توصیه مناسبی ارائه دهند.